Home Svatby Svatby

Svatba na klíč

Připravíme pro Vás svatbu na klíč podle Vašich představ. Svěřte se do rukou profesionálů, kteří pro Vás vše s láskou nachystají - od přípravy obřadního místa, přes hostinu, sweet bar, až po zajištění ubytování. To vše na jednom místě, u nás v srdci přírody.

Co od nás můžete čekat?

  • Vstřícné jednání, profesionální přístup, milý a usměvavý personál.

  • Zajištění obřadu - samotný obřad Vám rádi zajistíme přímo v prostorách našeho rozlehlého hotelu. Nabízíme dva druhy obřadu, tedy venkovní i vnitřní variantu. Proto se s námi nemusíte bát ani nepřízně počasí. V případě Vašeho přání, zajistíme obřad i mimo náš hotel a to na místním zámečku, radnici nebo v kostele.
  • Svatební hostina - velmi rádi Vám připravíme svatební hostinu dle Vašeho přání. Pomůžeme se skladbou svatebního menu. Spolupracujeme s lokálními dodavateli, a navíc si některé suroviny pěstujeme sami, proto se u nás můžete spolehnout vždy na čerstvé suroviny. Velkou výhodou je u nás zajištění velmi populárního sweet baru, který sami čerstvě napečeme a to podle Vašich chutí. 

  • Květiny - v případě zájmu zajistíme i květinovou výzdobu podle Vašich přání a požadavků. Vždy se snažíme maximálně sladit květiny tak, aby ladily se svatební výzdobou. Květiny pro Vás zajistíme vždy čerstvé.

  • Svatební dekorace - Nevíte si rady s výzdobou, jakou barvu zvolit nebo kolik čeho budete potřebovat? Rádi Vám se vším poradíme. Nebo nám sdělte Vaše představy a my díky naší široké nabídce dekorací pro Vás zajistíme kouzelné svatební místo. Svícny, lucerny, světýlka, skleničky, příbory, talíře, ubrousky,...o nic se nemusíte starat, vše za Vás rádi a s láskou nachystáme. 

  • Kapacita - jsme připraveni pro Vás nachystat jak menší svatbu, tak i svatební veselí až pro 250 osob. Při venkovních oslavách jsme schopni připravit velký venkovní stan s kapacitou právě 250 osob. Ve vnitřních prostorách můžeme připravit oslavu ve dvou restauracích - větší s kapacitou až 150 osob a menší s kapacitou až 80 osob. 

  • Ubytování - k dispozici máme celkem 31 pokojů (celkem 78 stálých lůžek + 18 přistýlek) a to jak dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové, rodinný pokoj pro 8 osob, ale i apartmá pro 2 až 4 osoby. Pokoje jsou vždy hezky a vkusně zařízené, s vlastní koupelnou, WC, TV, fénem, šatní skříní a možností připojení se na Wi-fi. Nemusíte tak hledat, kam Vaše hosty ubytujete. U nás o ně bude postaráno.

  • Náš hotel má příjemnou rodinnou atmosféru a leží v odlehlé části Velkého Meziříčí v srdci přírody. K hotelu náleží několik krásných a udržovaných rybníků a louka, kterou spásají naši koně. Idylickou atmosféru dotváří i opečovávané barevné květinové záhony. U nás zapomenete na veškeré starosti a načerpáte energii z přírody.

Chcete se nás na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat! Využijte kontaktního formuláře ve spodní části této stránky, nebo nám zavolejte – 731 410 335.